A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - The Honeymoon Song


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

For goodness sake,
I've got the hippy hippy shake.
I've got the shake,
oh the hippy hippy shake.

Oo I can't keep still
with the hippy hippy shake.
I get my fill
with that hippy hippy shake.
Oo my babe,
auw the hippy hippy shake.

Well now you shake it to the left,
you shake it to the right.
Do the hippy shake shake
with all of your might.
And you shake.
Oh you shake.
Oo my babe.
Auw the hippy hippy shake.

Well now you shake it to the left,
you shake it to the right.
Do the hippy shake shake
with all of your might.
And you shake.
Yes you shake.
Oo my babe.
Auw the hippy hippy shake.
Au the hippy hippy shake.
Yeah the hippy hippy shake.
Oh yeah.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019