A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - Three Cool Cats


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

That boy took my love away
Throught he'll regret it someday
This boy wants you back again
That boy isn't good for you
Thought he may want you too
This boy wants you back again
Oh, And this boy would be happy
Just to love you but oh my
That boy won't be happy
Till he's seen you cry
This boy wouldn't mind the pain
Would always feel the same
If this boy gets you back again
This boy
This boy
This boy
This boy


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019