A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Young Blood


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

If she's gone I can't go on, feeling two foot small
Everywhere people stare each and every way
I can see them laugh at me and I hear them say ay ay

Hey you got to hide your love away
Hey you got to hide your love away

How can I even try, I can never win
Hearing them seeing them in the state I'm in
How could she say to me love will find away
Gather round all you clown, let me hear you say ay ay

Hey you got to hide your love away
Hey you got to hide your love away


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019