Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - Matchbox  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00So you say that you are so beautiful
I don't think you know
who you are talkin' to
Why then does it make you cry?
Do you know the reasons why?
And now you know that
you need another point of view

Well I think that I just
might agree with you
Why dont you give me a try?
I know a few good reasons why
What you need is more than beautiful
Something that could be trully wonderful
I know just what you should do
Let me give my love to you

Well I know that I'm hardly beautiful
But what I have is more than beautiful
Don't you dare tell me goodbye

I got a few good reasons why
And now it seems that you
just might agree with me
cause thats the way I'm sure it 's
supposed to be
Why live among the broken hearted
Nows the time we both get started

What you need is more than beautiful
Something that could be trully wonderful
I know just what you should do
Let me give my love to you

What you need is more than beautiful
Something that could be trully wonderful
I know just what you should do
Let me give my love to you

What you need is more than beautiful
Something that could be trully wonderful
I know just what you should do
Let me give my love to you

:D/ AMS


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet