A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - Ob-La-Di, Ob-La-Da


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

P.S. I Love You
The Beatles
Lennon/McCartney

As I write this letter
Send my love to you
Remember that I'll always
Be in love with you

Treasure these few words
Till we're together
Keep all my love forever
P.S. I love you
you, you, you

I'll be comin' home again to you, love
Until the day I do love
P.S. I love you
you, you, you

As I write this letter
Send my love to you (you know I want you to)
Remember that I'll always
Be in love with you (yeah)

Treasure these few words
Till we're together
Keep all my love forever
P.S. I love you
you, you, you

As I write this letter
Send my love to you (you know I want you to)
Remember that I'll always
Be in love with you (yeah)

I'll be comin' home again to you, love
Until the day I do love
P.S. I love you
you, you, you
you, you, you
I love you


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019