Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Beatles - A Day In Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Day In Life".
3. Video është e këngës "A Day In Life", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Beatles - A Day In Life Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00It`s more than three years ago
but it`s like the first day
When I got you to know
I just thought please stay.
There was just your hand
That took me
And you said come on
Let`s try
We met sometimes aand
Drank some coffee
And when you said goodye
You said: Take care of you
Whatever you do
Take care of youI think of you
When you heard the words
I love you
You were afraid you lose
Your freedom
But soon you said youLove me too
Words you never said
But you agreed them

0

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë