A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Mr. Moonlight


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Mr. Moonlight...
You came to me one summer night,
And from your beam, you made my dream
And from the world you sent my girl
And from above you sent us love
And now she is mine, i think you'll find
That we love you
Mr. Moonlight
Mr. Moonlight, come again please
Here i am, on my knees, begging if you please
And the night you don't come my way
I pray and pray more each day
Cause we love you
Mr. Moonlight
And the night you don't come my way
I pray and pray more each day
Cause we love you
Mr. Moonlight
Mr. Moonlight come again please
Here i am on my knees, begging if you please
And the night you don't come my way
I pray and pray more each day
Cause we love you
Mr. Moonlight
Mr. Moonlight...
Mr. Moonlight...
Mr. Moonlight...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019