A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Beatles
  • You're Going To Lose That Girl

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - You're Going To Lose That Girl


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

You're going to lose that girl,
you're going to lose that girl.
If you don't take her out tonight,
she's going to change her mind,
and I will take her out tonight,
and I will treat her kind.
You're going to lose that girl,
you're going to lose that girl.
If you don't treat her right my friend,
you're going to find her gone.
'Cos I will treat her right and then
you'll be the lonely one.
You're going to lose that girl,
you're going to lose that girl.
I'll make a point
of taking her away from you, yeah,
the way you treat her, what else can I do?
You're going to lose that girl,
you're going to lose that girl.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019