Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - For You Blue Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Because you're sweet and lovely girl I love you
Because you're sweet and lovely girl I do
I love you more than ever girl it's true
I want you in the morining girl I love you
I want you at the moment I feel blue
I'm living ev'ry moment girl for you

I've loved you from the moment that I saw you
You looked at me that's all you had to do
I feel it now I hope you feel it too

Because you're sweet and lovely girl I love you
Because you're sweet and lovely girl it's true
I love you more each moment
I'm with you

[Ha ha ha!]Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - For You Blue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "For You Blue".
3. Video është e këngës "For You Blue", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.