A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Beatles - Love Me Do


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2010

2010-01-13T19:54:31

Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do.
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do.
Someone to love,
Somebody new.
Someone to love,
Someone like you.
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do.
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do (repeat to fade)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019