A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Please Please Me


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Last night I said these words to my girl,
I know you never even try girl.
C'mon, c'mon, c'mon
Please please me oh yeah,
like I please you.
You don't need me to show the way, love.
Why do I always have to say "love,"
C'mon, c'mon, c'mon
Please please me oh yeah,
like I please you.
I don't wanna sound complaining but you know there's always rain in my heart.
I do all the pleasig with you, it's so hard to reason with you,
oh yeah,
why do you make me blue?


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019