A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - All Together Now


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

One, two, three, four
Can I have a little more?
five, six, seven eight nine ten I love you.
A, B, C, D
Can I bring my friend to tea?
E, F, G H I J I love you.
Sail the ship, Jump the tree
Skip the rope, Look at me
All together now....

Black, white, green, red
Can I take my friend to bed?
Pink, brown, yellow orange blue I love you
All together now....

Sail the ship, Jump the tree
Skip the rope, Look at me
All together now....


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019