Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - If I Fell Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.if I fell in love with you
would you promise to be true
and help me understand
cause I ve been in love before
and I found that love was more
than just holding hands

if I give my heart to you
I must be sure
from the very start
that you would love me more than her

if I trust in you oh please
don t run and hide
if I love you too oh please
don t hurt my pride like her

cause I couldn t stand the pain
and I would be sad if our new love was in vain

so I hope you see that I
would love to love you
and that she will cry
when she learns we are two
if I fell in love with youPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - If I Fell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "If I Fell".
3. Video është e këngës "If I Fell", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.