A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - I Should Have Known Better


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00I should have known better with a girl like you, that I
would love everything that you do; and I do, hey, hey, hey, and I do.
Whoa, oh, I never realized what a kiss could be, this could
only happen to me; can t you see, can t you see,
That when I tell you that I love you, oh, you re gonna say
you love me too, hoo, hoo, hoo, hoo, oh,
And when I ask you to be mine, you re gonna say you love me
too. You love me too, you love me too.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019