A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - When I Get Home


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00Whoa-ho, whoa-ho,
I got a whole lot of things to tell her,
when I get home.
Come on, out of my way,
cos I m gonna see my baby today,
I ve got a whole lot of things I ve gotta say
to her.

Whoa-ho, whoa-ho,
I got a whole lot of things to tell her,
when I get home.
Come on if you please,
I ve got no time for trivialities,
I ve got a girl who s waiting home for me tonight.

Whoa-ho, whoa-ho,
I got a whole lot of things to tell her,
when I get home.
When I m getting home tonight, I m gonna
hold her tight.
I m gonna love her till the cows come home,
I bet I ll love her more,
till I walk out that door
again.

Come on, let me through,
I ve got so many things, I ve got to do,
I ve got no business being here with you
this way.

Whoa-ho, whoa-ho,
I ve got a whole lot of things to tell her
when I get home - yeah.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019