A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - No Reply


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

This happened once before
When I came to your door
No reply
They said it wasn t you
But I saw you peep through
Your window
I saw the light
I saw the light
I know that you saw me
Cause I looked up to see
Your face

I tried to telephone
They said you were not home
That s a lie
Cause I know where you ve been
And I saw you walk in
Your door
I nearly died
I nearly died
Cause you walked hand in hand
With another man
In my place

If I were you, I d realize that I
Love you more than any other guy
And I ll forgive the lies that I
Heard before, when you gave me no reply

I tried to telephone
They said you were not home
That s a lie
Cause I know where you ve been
And I saw you walk in
Your door
I nearly died
I nearly died
Cause you walked hand in hand
With another man
In my place
No reply
No reply


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019