A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Dig A Pony


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I dig a pony
Well you can celebrate anything you want
Well you can celebrate anything you want
Ooh.
I do a road hog
Well you can penetrate any place you go
Yes you can penetrate any place you go
I told you, all I want is you.
Ev rything has got to be just like you want it to
Because--

I pick a moondog
Well you can radiate ev rything you are
Yes you can radiate ev rything you are--
Ooh.
I roll a stoney
Well you can imitate ev ryone you know
Yes you can imitate ev ryone you know
I told you, all I want is you.
Ev rything has got to be just like you want it to
Because--

I feel the wind blow
Well you can indicate ev rything you see
Yes you can indicate ev rything you see--
Ooh.
I dug a pony
Well you can syndicate any boat you row
Yes you can syndicate any boat you row
I told you, all I want is you.
Ev rything has got to be just like you want it to
Because--


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019