A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - Blue Jay Way


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

There s a fog upon L.A.
And my friends have lost their way
We ll be over soon they said
Now they ve lost themselves instead.

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long
for I may be asleep.

Now it only goes to show
and I told them where to go
ask a policeman on the street
there s so many there to meet.

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long
for I may be asleep.

Now it s past my bed I know
and I d really like to go
soon will be the breath of day
sitting here in Blue Jay Way.

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long
for I may be asleep

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long

Don t be long - don t be long - don t be long
Don t be long - don t be long - don t be long

1967 Northern Songs Ltd.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019