A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Your Mother Should Know


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Let s all get up and dance to a song
that was a hit before your Mother was born
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Sing it again

Let s all get up and dance to a song
that was a hit before your Mother was born
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Lift up your hearts and sing me a song
that was a hit before your Mother was born
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Your Mother should know (your Mother should)
Your Mother should know.

Sing it again

Da da dada da da da dada dada dada da da
da dada da da
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Yeah.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019