A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - The Fool On The Hill


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Day after day
alone on a hill
the man with the foolish grin
is keeping perfectly still
but nobody wants to know him
they can see that he s just a fool
and he never gives an answer

But the fool on the hill
sees the sun going down
and the eyes in his head
see the world spinning round

Well on the way
head in a cloud
the man of a thousand voices
talking perfectly loud

But nobody ever hears him
or the sounds he appears to make
and he never seems to notice

But the fool on the hill
sees the sun going down
and the eyes in his head
see the world spinning round

And nobody seems to like him
they can tell what he wants to do
and he never shows his feelings

But the fool on the hill
sees the sun going down
and the eyes in his head
see the world spinning round

He never listens to them
he knows that they re the fools
they don t like him

The fool on the hill
sees the sun going down
and the eyes in his head
see the world spinning round

Ohhh

1967 Northern Songs Ltd.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019