A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - You Know My Name


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

You know my name
Look up the number
You know my name
Look up the number
You you know you know my name
You you know you know my name

Good evening and welcome to Slaggers
Featuring Denis O Bell
Come on Ringo, let s hear it for Denis

Good evening
You know my name
Better look up the number
You know my name
(That s right) look up the number
You you know you know my name
You you know you know my name
You know my name
Ba ba ba ba ba ba ba ba ba
Look up my number
You know my name
That s right look up the number

Oh you know you know
You know my name you know you know you know my name.

Huh huh huh huh
You know my name
Ba ba ba pum
Look up the number
You know my name
Look up the number
You-a you know you know my name
Baby you-a you know you know my name
You know my name you know you know you know my name
Go on Denis, let s hear it for Denis O Bell
You know my name you know you know you know you know you know my name
Prrr you know my name and the number
You know my name and the number you know you know my name
Look up me number
You know my number three you know my number two
You know my number three you know my number four
You know my name you know number too
You know my name you know my number
What s up with you?

You know my name
That s right
Yeah.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019