Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - Wait  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00It s been a long time
Now I m coming back home
I ve been away now
Oh how I ve been alone
Wait till I come back to your side
We ll forget the tears we ve cried

But if your heart breaks
Don t wait, turn me away
And if your heart s strong
Hold on, I won t delay
Wait till I come back to your side
We ll forget the tears we ve cried

I feel as though
You ought to know
That I ve been good
As good as I can be
And if you do
I ll trust in you
And know that you
Will wait for me

It s been a long time
Now I m coming back home
I ve been away now
Oh how I ve been alone
Wait till I come back to your side
We ll forget the tears we ve cried

I feel as though
You ought to know
That I ve been good
As good as I can be
And if you do
I ll trust in you
And know that you
Will wait for me

It s been a long time
Now I m coming back home
I ve been away now
Oh how I ve been alone
Wait till I come back to your side
We ll forget the tears we ve cried

It s been a long time
Now I m coming back home
I ve been away now
Oh, how I ve been alone


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet