A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Helter Skelter


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

When I get to the bottom I go back to the top of the slide
Where I stop and I turn and I go for a ride
Till I get to the bottom and I see you again.

Do, don t you want me to love you
I m coming down fast but I m miles above you
Tell me, tell me, tell me, come on tell me the answer
You may be a lover but you ain t no dancer.

Helter skelter, helter skelter
Helter skelter.

Will you, won t you want me to make you
I m coming down fast but don t let me break you
Tell me, tell me, tell me the answer
You may be a lover but you ain t no dancer.

Look out
Helter skelter, helter skelter
Helter skelter.
Look out cause here she comes.

When I get to the bottom I go back to the top of the slide
Where I stop and I turn and I go for a ride
Till I get to the bottom and I see you again.

Well do you, don t you want me to make you
I m coming down fast but don t let me break you
Tell me, tell me, tell me the answer
You may be a lover but you ain t no dancer.

Look out
Helter skelter, helter skelter
Helter skelter.

Look out helter skelter
She s coming down fast.
Yes she is.
Yes she is.

1968 Northern Songs Ltd.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019