Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - I M So Tired

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I M So Tired".
3. Video është e këngës "I M So Tired", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - I M So Tired  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I m so tired, I haven t slept a wink
I m so tired, my mind is on the blink
I wonder should I get up and fix myself a drink
no, no, no.

I m so tired, I don t know what to do
I m so tired, my mind is set on you
I wonder should I call you but I know what you would do

You d say I m putting you on
but it s no joke, it s doing me harm
you know I can t sleep, I can t stop my brain
you know it s three weeks, I m going insane
you know I d give you everything I ve got
for a little peace of mind.

I m so tired, I m feeling so upset
Although I m so tired, I ll have another cigarette
and curse Sir Walter Raleigh
He was such a stupid get.

You d say I m putting you on
but it s no joke, it s doing me harm
you know I can t sleep, I can t stop my brain
you know it s three weeks, I m going insane
you know I d give you everything I ve got
for a little peace of mind.

Give you everything I ve got
for a little peace of mind.

I d give you everything I ve got
for a little peace of mind.

1968 Northern Songs Ltd.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet