A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Hold Me Tight


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00It feels so right now, hold me tight,
Tell me I m the only one,
And then I might,
Never be the lonely one.
So hold me tight, to-night, to-night,
It s you, you you you - oo-oo - oo-oo.

Hold me tight,
Let me go on loving you,
To-night to-night,
Making love to only you,
So hold me tight, to-night, to-night,
It s you, you you you - oo-oo - oo-oo.

Don t know what it means to hold you tight,
Being here alone tonight with you,
It feels so right now, feels so right now.

Hold me tight,
Tell me I m the only one,
And then I might,
Never be the only one,
So hold me tight, to-night, to-night,
It s you, you you you - oo-oo - oo-oo.

Don t know what it means to hold you tight,
Being here alone tonight with you,
It feels so right now, feels so right now.

Hold me tight,
Let me go on loving you,
To-night, to-night,
Making love to only you,
So hold me tight, to-night, to-night,
It s you, you you you - oo-oo - oo-oo
You oo-oo


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019