Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Not A Second Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
You know you made me cry
I see no use in wondering why
I cry for you

And now you ve changed your mind
I see no reason to change mine
I cry it s through, oh

You re giving me the same old line
I m wondering why
You hurt me then
You re back again
No, no, no, not a second time

You know you made me cry
I see no use in wondering why
I cry for you, yea

And now you ve changed your mind
I see no reason to change mine
I cry it s through, oh

You re giving me the same old line
I m wondering why
You hurt me then
You re back again
No, no, no, not a second time
Not a second time
Not the second time
no, no, no, no, no
no, no no
Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - Not A Second Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Not A Second Time".
3. Video është e këngës "Not A Second Time", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.