A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - Money


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00The best things in life are free
But you can keep them for the birds and bees
Now give me money
That s what I want
That s what I want, yeah
That s what I want

You re lovin gives me a thrill
But you re lovin don t pay my bills
Now give me money
That s what I want
That s what I want, yeah
That s what I want

Money don t get everything it s true
What it don t get, I can t use
Now give me money
That s what I want
That s what I want, yeah
That s what I want, wah

Money don t get everything it s true
What it don t get, I can t use
Now give me money
That s what I want
That s what I want, yeah
That s what I want

Well now give me money
A lot of money
Wow, yeah, I wanna be free
Oh I want money
That s what I want
That s what I want, well
Now give me money
A lot of money
Wow, yeah, you need money
now, give me money
That s what I want, yeah
that s what I want


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019