A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bebe Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  297
  • Emri i Vërtetë:
  • Bleta Rexha
  • Vendlindja:
  • New York 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bebe Rexha është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bebe ka qënë vokalistja e grupit mjaft të njohur "Black Cards". Bebe Rexha është një artiste që premton shumë në skenën e muzikës amerikane, e cila dëshiron të përhapë një opinion pozitiv mbi jetën e të rinjve dhe të grave. Bebe filloi të këndonte kur ishte vetem 4 vjeç. Ajo jeton në New York, por është me prejardhje nga Dibra e Madhe. Bebe po shquhet edhe si kompozitore dhe ka shkruar këngë për artistë të njohur si Selena Gomez. Kompozimi i saj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Expectations (2018)

All Your Fault Pt. 2 (2017)

All Your Fault Pt. 1 (2017)

I Don't Wanna Grow Up (2015)


» Dërgo Një Këngë »

You Can't Stop The Girl
Not 20 Anymore
I'm A Mess
I'm Gonna Show You Crazy
The Way I Are (Dance With Somebody)
F.F.F.
All The Way
Last Hurrah
Meant To Be
Back To You


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Ava Max

Afërdita Dreshaj

Linda Halimi

Klea Huta

Dhurata Ahmetaj

Rosela Gjylbegu

Anjeza Shahini

Zanfina

Elhaida Dani

Adelina Emini


Tags: Bebe Rexha, Bleta Rexha

Bebe Rexha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019