Bebe Rexha

Bebe Rexha Merr Propozim Për Martesë...!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-07-2015]
Këngëtare dhe tekst shkruese, fjala është për Bebe Rexhen, një shqiptare tjetër e cila ka korrë sukses në skenën botërore. Ajo ka nxitur shumë herë debate me pamjen e saj. E të njejtën gjë ka bërë edhe me foton e fundit të cilën e ka postuar në rrjetin e saj Instagram, raporton Indeksonline.

Ajo është shfaqur me një pamje të thjeshtë por provokative. Kjo gjë ka nxitur që Bebe Rexha, të marr propozim për martesë nga njëri prej fansave të saj, i cili i ka kërkuar këngëtares në publik martesë.
 (Indeksonline)

Bebe Rexha Merr Propozim Për Martesë...!


Komente 0