Bebe Rexha

“Spotifty” Do Të Titullohet Kënga E Re E Bebe Rexhës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-01-2016]
Beb Rexha ka arritur të mbledhë sërish vëmendjen e fansave të saj për projektin e saj të rradhës. Në fakt ditë më parë ajo kishte paralajmëruar përmes Snap Chat se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri, por pa dhënë detaje.

E së fundmi këngëtarja ka zbuluar edhe titullin e këngës i cili është "Spotifty" dhe pritet të dalë në treg brenda muajit shkurt.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

“Spotifty” Do Të Titullohet Kënga E Re E Bebe Rexhës


Komente 0