Bebe Rexha

Bebe Rexha, E Lumtur Për Takimin Me Pharrell

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-04-2016]
Këngëtarja shqiptare po vazhdon të krijojë karrierë në Amerikë.

Bebe Rexha është e angazhuar në koncerte të ndryshme pas suksesit të këngës “No Broken Hearts”, të cilën e solli në bashkëpunim me Nicki Minaj.

Në një prej udhëtimeve të shpeshta, Rexha ka takuar idolin e saj muzikor, legjendën e muzikës amerikane, Pharrell.

“E ndjek që nga mosha kur isha një vajzë e vogël dhe e takova mbrëmë”, ka shkrua Bebe në llogarinë personale të Instagramit.

Ndryshe, kënga më e re e Rexhës ka arritur të marr mbi një milion klikime në kanalin muzikor të YouTubes.
 (Express)

Bebe Rexha, E Lumtur Për Takimin Me Pharrell


Komente 0