Bebe Rexha

Forca E Bebe Rexhës Qëndron Në Prejardhjen E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-04-2016]
Bebe Rexha nuk harron të prezantojë vendin nga ajo është, edhe tani që po përjeton famën botërore. Ajo është në turne me Ellie Goulding, ka një këngë që është në pozitat e para nëpër botë dhe së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e saj me Nicki Minaj.

Ajo është e zënë me intervista, performanca e fotosesione të ndryshme, po asnjëherë nuk e harron se nga cili vend është. Rexha është dukur e mrekullueshme derisa ka pozuar për revistën ‘The Coveteur’, ndërsa gjatë këtij fotosesioni është fotografuar edhe duke bërë shqiponjën.
 (Express)

Forca E Bebe Rexhës Qëndron Në Prejardhjen E Saj


Komente 0