Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bebe Rexha - I Don't Wanna Grow Up Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I don't wanna grow up, no
I don't wanna grow up
I'm still naive
Young, wild and free
I don't wanna hear it, no
I don't wanna feel it
Don't lecture me
Just let me be

[Chorus:]
If love is a lie
It's the most beautiful lie that you've ever been told
Cause nothin', nothin' makes me feel like you do
Even though I see through you
If love is a lie
Then please don't ever tell me the truth
Cause nothin', nothin' makes me feel like you do
Even though I see through you

I don't wanna live it, no
I don't wanna live it
Reality
Just not for me
Like cheap tequila
Makes you sick but it tastes so good
Feels good on your lips, take a sip
Just one more hit
I love it when you do it, when you do it like this
When you do it, when you do it like this

[Chorus x2]
Bebe Rexha
Publikimi: 17/06/2015


Bebe Rexha - I Don't Wanna Grow Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Don't Wanna Grow Up".
3. Video është e këngës "I Don't Wanna Grow Up", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:


Komente 0