A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bebe Rexha - I'm A Mess


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  38

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2018

2018-07-19T15:55:54

Song from the album:

"Expectations"


Everything's been so messed up here lately
Pretty sure he don't wanna be my baby
Oh, he don't love me
He don't love me
He don't love me
He don't love me
But that's okay

Everything's gonna be okay
It's gonna be a good, good, life
That's what my therapist say
Everything's gonna be alright
Everything's gonna be just fine
It's gonna be a good, good, life

[Chorus]
I'm a mess
I'm a loser
I'm a hater
I'm a user
I'm a mess
For your love, it ain't new
I'm obsessed
I'm embarrassed
I don't trust anyone around us
I'm a mess
For your love, it ain't new

Nobody [?] pain
Have a drink on me [?]
Oh, he don't love me
He don't love me
He don't love me
He don't love me
But that's okay

Everything's gonna be okay
It's gonna be a good, good, life
That's what my therapist say
Everything's gonna be alright
Everything's gonna be just fine
It's gonna be a good, good, life

[Chorus]
I'm a mess
I'm a loser
I'm a hater
I'm a user
I'm a mess
For your love, it ain't new
I'm obsessed
I'm embarrassed
I don't trust anyone around us
I'm a mess
For your love, it ain't new

e-Cards (3)

2018-08-07 15:10:56
Oh, he don't love me
He don't love me
He don't love me
He don't love me
But that's okay
U krijua nga Jona 2018-07-31 13:50:44
Everything gonna be okay
It's gonna be a good good life
I'm a mess for you love
2018-07-04 12:07:42
I'm a mess
I'm a loser
I'm a hater
I'm a user
I'm a mess

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019