Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bebe Rexha - Steady (Feat. Tory Lanez)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Snippet: Bebe Rexha & Tory Lanez]
We only laugh
We only last
When the high gets steady (high gets steady)
Yeah, we only touch
When our heads get messy (heads get messy)
We only laugh
Only attach
When the high gets steadyNuk kemi video për këtë këngë.


Bebe Rexha
Publikimi: 09/04/2018


Bebe Rexha - Steady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Steady".
3. Video është e këngës "Steady", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:


Komente 0