A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Behar Spahiu
Nuk ka akoma asnjë votë

Behar Spahiu është këngëtar i njohur. Më datë 10 Nëntor 2009, Behar Spahiu publikon videoklipin "Fjale Te Urta". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 21 Qershor 2011, Behar Spahiu publikon videoklipin "Kur Vajta Ne Krua".

Më datë 17 Gusht 2011, Behar Spahiu publikon videoklipin "Bukuroshe Zallit". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 14 Gusht 2015, Behar Spahiu publikon videoklipin "Kenge Per Baba Belulin".

Më datë 12 Maj 2016, Behar Spahiu publikon videoklipin "Vojaku Im".

Më datë 25 Gusht 2017, Behar Spahiu & Perparim Shima publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu 2017".

Më datë 12 Qershor 2019, Behar Spahiu publikon videoklipin "Alipostivani". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, ndërsa teksti u shkrua nga Arben Duka.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019