Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Ibrahimi

Bekim Ibrahimi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: popullore folklorike

Bekim Ibrahimi është këngëtar. Në vitin 1998, Bekim Ibrahimi publikon albumin "UÇk Thërret Kosova".

Në vitin 1999, Bekim Ibrahimi publikon albumin "Balade Per Reçakun".

Më datë 8 Korrik 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Sheqer Kosove, Ti Je Mjalt Shqipnije".

Më datë 6 Nëntor 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Gjuha Shqipe Si Mjalt N'hoja".

Më datë 11 Dhjetor 2020, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Vullkan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bekim Ibrahimi.

Më datë 22 Janar 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Oj Legjendë Kombëtare Ibrahim Rugova".

Më datë 19 Mars 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Dridhu, Dridhu Si Tërmet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bekim Ibrahimi.

Më datë 17 Prill 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Çajin Kur Ta Pish".

Më datë 14 Maj 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Jam Shqiptar, Hej Jam Shqiptar".

Më datë 11 Qershor 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Nela Mori Nela".

Më datë 9 Korrik 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Zjarrmia E Saj".

Më datë 10 Korrik 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Tornado".

Më datë 22 Gusht 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Vet Me The Te Dua".

Më datë 24 Shtator 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Mos Harro Plisin E Bardhë!". Muzika e këngës u punua nga Bekim Ibrahimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Kaçinari.

Më datë 24 Shtator 2021, Bekim Ibrahimi publikon videoklipin "Kujtimet". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Lambert Jorganxhi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0