Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati - Pina Wiski Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qysh na koka oj nan ky gyrbet her i hidhet e her si sherbet kur po vjen o haj lumi viken te albatriti shkojm e kallim krejt

Pina wisky o me koka kolla po lun valle o vajzat belholla mele viska armani diselka e ne medvec o hajde krejt jan ba kullera

na shkoj jeta o vetem tuj punu menxi presim ne muzik me shku kur vjen koha per me ardh ne shpi vim me kerra audia tzi

Pina wisky o me koka kolla po lun valle o vajzat belholla mele viska armani diselka e ne medvec o hajde krejt jan ba kullera


Ky tekst u dërgua nga Albatrit O.t.r


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kastrati - Pina Wiski
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Wiski".
3. Video është e këngës "Pina Wiski", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0