Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - U Knaqëm U Knaqëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po lujn beqaret
me beqarë karshi karshi,
po knohet konga,
sillet dora me shami. (x2)

u knaqëm u knaqëm
s'po dojna me u ndal,
u knaqem u knaqem
po dojna krejt me e kall (x2)

Qikat e reja
sa bukur qenka heshu,
me djemt e ri o
rreth e rreth jan tuj vallzu (x2)

u knaqëm u knaqëm
spo dojna me u ndal,
u knaqem u knaqem
po dojna krejt me e kall (x4)


Bekim Kumanova - U Knaqëm U Knaqëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Knaqëm U Knaqëm".
3. Video është e këngës "U Knaqëm U Knaqëm", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0