Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bekim Kumanova - O Zot I Madh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zot I Madh".
3. Video është e këngës "O Zot I Madh", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bekim Kumanova - O Zot I Madh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/11/2012

2012-11-25T19:02:13+00:00U largove me le vet
qka pom vyn mua kjo jet
u largove me le vet
qka pom vyn mua kjo jet.

O Zot i madh ndihmom aman
jam pa dashnore un fat nuk kam refreni
o zot i madh ndihmom aman 2 her
jam pa dashnore un fat nuk kam.

Vjen ka dera me hidhrim
dixhu kallu o shpirti im
vjen ka dera me hidhrim
dixhu kallu o shpirti im.

Me shikoje me lot nsy
kthehu prap o shpirti im
me shikoje me lot sy
kthehu prap o shpirti im.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet