Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Hajde Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Lumja nana tash je rrit
pot vin msitit jalla dit perdit
e ty tka nona qik permall
kerqysh nona ajt spo muj met dhan
ty tka nona qik permall
kerqysh nona ajt spo muj met dhan.

refreni

Hajde Lule ti te na
se na jena jalla shpi me za
punt e randa ske mei ba
te na lule jalla ban sefa
punt e randa ske mei ba
te na lule jalla ban sefa.

Ah moj nan hiq sedi
qysh thot baba un jam razi
mos ki dert mori bij
nuk ta prishi baba qefin ty
e mos ki dert mori bij
nuk ta prishi baba qefin ty.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Hajde Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Lule".
3. Video është e këngës "Hajde Lule", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0