Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Gurbetqari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ajde sonte na po knojm
ju o gurbetxhi
ka ardh koha ne vendlindje
pergjithmon ne meu kthy
ajde sonte na po knojm
ju o gurbetxhi
ka ardh koha ne vendlindje
pergjithmon ne meu kthy.

refreni
Therret Kosova o shqiponja
buk e uj tash asht e jonja
nuk na duhet mo gurbeti
e kem Kosoven e kemi shtet ne veti
therret Kosova o shqiponja
buk e uj asht e jonja
nuk na duhet mo gurbeti
e kem Kosoven shtet ne veti.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Gurbetqari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbetqari".
3. Video është e këngës "Gurbetqari", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0