Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Mos Lakmo Ne Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dal nqytet per me u shetit
Po thon ty s't'ka lan kjo dit
2x
Me shkoj mendja leter t'coj
Por me shkrujt jo nuk guxoj

Ooo cfar mendje paske pas
Zemren po don me ma plas
2x
S'pari her kur te pash ty
Thell ne zemer me ke hy

Po ju a la ni porosi
MOS LAKMONI N'DASHURI
2x
Nuk e kam un per inat
Dashurija s'te len rehat


Ky tekst u dërgua nga Embelsiraa-gv


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Mos Lakmo Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Lakmo Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Mos Lakmo Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0