Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Selami - Moj Shoqni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj Shoqni moj shoqni
Hajde sonte bashk te rim
Ti Harrojm ti Harrojm
Hallet tona qe na mundojn
2x Plot me halle kjo dunja
Ikin ditet nuk kthehen ma


Moj shoqni moj shoqni
Hajde sonte bashk te pim
2x Mka mar malli me ju pa
Ti cakrojm gotat djer nsaba
2x Plot me halle kjo dunja
Ikin ditet skthehen ma
Bekim Selami
Publikimi: 30/10/2019
Orkestrimi: Bekim Malsia


Bekim Selami - Moj Shoqni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Shoqni".
3. Video është e këngës "Moj Shoqni", por nuk këndohet nga Bekim Selami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Selami:


Komente 0