A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Bekim Zymeri - Maturantët


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2017

2017-09-12T20:28:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maturantët" kënduar nga Bekim Zymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bekim Zymeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mima Kastrati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

4 vite kaluan
cdo gje ka perfunduar
isha e ulur me ty
ne banken e fundit
sa shum te dashuruar

Ku mbeten ditet tona
dhe librat qe lexuam
ku mbeten profesoret
qe na mesuan
ishim te lazdruar

Ref:(2x)

Do t'festojna sonte zemer
un e kam nje tjeter emer
maturante m'thojn
zemra m'digjet flak
zemra lot pikon

4 vite kaluan
cdo gje ka perfunduar
isha e ulur me ty
ne banken e fundit
sa shum te dashuruar

Ku mbeten ditet tona
dhe librat qe lexuam
ku mbeten profesoret
qe na mesuan
ishim te lazdruar

Ref:(2x)

Do t'festojna sonte zemer
un e kam nje tjeter emer
maturante m'thojn
zemra m'digjet flak
zemra lot pikonMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018