A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Biseda Jonë

Me thote mami me dashuri
Ç’je merziture moj ime bije
Pergjigjem une me merzi
Më thone shoqet je sa nje femije.

Je pak e vogel, ndoshta sa nje gogel
Por je me e madhe se motra jote e vogel
Qesha une e qeshi mami
Dhe fillova nje poezie:

“Jam e vogel sa nje gogel
por shtepin e sjelli rrotull”

- poem written by Belina Semetishti


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019