Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni & Kujta - Syt E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Syt e tu te bukur, i kujtoj me mall
dashurija jote vajz, zemren ma ka kall
Syt e tu te bukur, i kujtoj me mall
dashurija jote vajz, zemren ma ka kall

Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu

Te kam than e dashur, te dua me t'vertet
Per veq teje e dashur z'dua as kan ne jet
Te kam than e dashur, te dua me t'vertet
Per veq teje e dashur z'dua as kan ne jet

Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu

Dashurin e par moj e kujtoj me mall
Kurr nuk e harroj deri sa t'jam gjall
Dashurin e par moj e kujtoj me mall
Kurr nuk e harroj deri sa te jam gjall

Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC


Nuk kemi video për këtë këngë.
Beni & Kujta - Syt E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Tu".
3. Video është e këngës "Syt E Tu", por nuk këndohet nga Beni & Kujta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni Dhe Kujta:


Komente 0