A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk Dashurove

Pse, pse e kishe të lehtë, një zemër ta lëndosh?
Pse e kishe të lehtë të ikësh e të shkosh?
Pse e kishe të lehtë një dashuri ta shkatërrosh?
Pse ndryshove ?
Pse u largove?
Unë peërgjigjen e di.
Të gjitha i bëre,
sepse nuk më dashurove.

9. X .2015

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019