A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ndonjëherë

Ndonjëherë është e lehtë,
Ndonjëherë është e nevojshme,
Ndonjëherë është e arsyeshme,
Ndonjëherë është e domosdoshme,
Ndonjëherë të imponohet,
Të bëhesh sikur nuk të bëhet vonë për asgjë.
Ndonjëherë edhe pse nuk dëshiron, duhet të dukesh i tillë.

5. III .2016

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019