A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Më Fal

Të desha deri në dhembje,
Më fal.
Të kërkova aq shumë,
Më fal
Ëndrrova një jetë me ty,
Më fal
Qava me lot për ty,
Më fal
Doja të ta fali lumturinë,
Më fal.
Doja ta fali botën,
Më fal.
Sa shumë dhembje për ty,
Më fal.
Sa shumë net pa gjumë për ty,
Më fal.
Vuajta për ty,
Më fal.
Zemra më rrahu vetëm për ty,
Më fal.
Të fala përqafime të sinqerta,
Më fal.
Nuk munda ta përfytyroj jetën pa ty,
Më fal.
Për çdo gjë që të fala,
Më fal.
Të dua,
Më fal.
Edhe një herë më fal, sepse të dua,
Më fal.

2. IV .2016

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019